Rekrutacja kierowców oraz osób zarządzających transportem. Praca kierowca CE. Najlepsze oferty pracy dla kierowców C, C+E, D. Rekrutacja kierowców CE. Profesjonalni kierowcy.

Po przeszło dwóch dekadach związanych z transportem i pracy w różnych korporacjach, zdecydowałem się założyć firmę rekrutującą kierowców oraz pracowników zarządzających transportem. Odpowiadając na aktualne potrzeby rynku, deficyt zawodowych kierowców oraz spedytorów, stworzyłem przedsięwzięcie, które pomaga kandydatom na rynku pracy, a przewoźnikom zatrudnić najlepszych pracowników. Moje doświadczenie w rekrutacji zdobyłem, pracując przez wiele lat na stanowiskach kierowniczych, bezpośrednio zajmując się zatrudnianiem kierowców oraz pozostałych pracowników branży TSL. Dzięki umiejętność przekonywania do zalety pracy i wywierania wpływu, to w krótkim czasie potrafiłem zatrudnić wymaganą ilość pracowników, kontrolując przy tym budżet wynagrodzeń. Tworzyłem nowe oddziały, a także wdrażałem i prowadziłem nowe kontrakty. Rozwiązywałem wszelkie sprawy pracownicze, oceny roczne, badania zaangażowania, itp. zgodnie z polityką i procedurami przyjętymi przez pracodawcę. Od kilkunastu lat na bieżąco monitoruję rynek pracy kierowców w zakresie trendów, konkurencji i dostępności kandydatów. Posiadam doświadczenie we wdrażaniu i testowaniu systemów klasy ERP, pracując m.in. na programach takich jak SAP.
Profesjonalny kierowca. Profesjonalni kierowcy. Rekrutacja kierowców CE. Kierowca transport międzynarodowego. Praca kierowca ce dobrze płatna. Kierowca z Ukrainy jak zatrudnić. Kierowca CE Niemcy. wynagrodzenie kierowcy międzynarodowego. Najlepsze oferty pracy dla kierowców. Oferta Pracy Dla Kierowców C+E. Oferty pracy dla kierowców zawodowych kategorii CE w kraju.

Krystian Mocarski

Prezes Zarządu

Osobiście zrekrutowałem kilkuset kierowców przekonując ich w przyjęciu słusznej decyzji o danej ofercie pracy. Moją największą siłą jest możliwość szybkiego i łatwego dostrzegania nowych możliwości w znajdowaniu kolejnych kandydatów do pracy. Realizowałem projekty optymalizacji procesów logistycznych, zakupu istniejących i nowych biznesów oraz nowych technologii. Poprzez sukcesywne szkolenia pracowników, audyty wewnętrzne oraz wdrożenie odpowiednich procedur zredukowałem ilości wypadków w pracy. Redukowałem koszty transportu, dzięki optymalnemu wykorzystaniu zasobów ludzkich i posiadanej floty oraz zapewniałem ciągłość wykonywanych zadań.

PROFESJONALNY KIEROWCA Sp. z o.o.

Dołącz do nas w mediach społecznościowych!
Profesjonalny kierowca. Profesjonalni kierowcy. Rekrutacja kierowców CE. Kierowca transport międzynarodowego. Praca kierowca ce dobrze płatna. Kierowca z Ukrainy jak zatrudnić. Kierowca CE Niemcy. wynagrodzenie kierowcy międzynarodowego. Najlepsze oferty pracy dla kierowców. Oferta Pracy Dla Kierowców C+E. Oferty pracy dla kierowców zawodowych kategorii CE w kraju.
Profesjonalny kierowca Rekrutacja kierowców. Doradztwo personalne w transporcie. Profesjonalni kierowcy

Po przeszło dwóch dekadach związanych z transportem i pracy w różnych korporacjach, zdecydowałem się założyć własną firmę rekrutującą kierowców. Odpowiadając na aktualne potrzeby rynku, deficyt zawodowych kierowców, stworzyłem przedsięwzięcie, które pomaga kierowcom na rynku pracy, a przewoźnikom zatrudnić najlepszych kierowców. Moje doświadczenie w rekrutacji zdobyłem, pracując przez wiele lat na stanowiskach kierowniczych, bezpośrednio zajmując się zatrudnianiem kierowców. Dzięki umiejętność przekonywania do zalety pracy i wywierania wpływu, to w krótkim czasie potrafiłem zatrudnić wymaganą ilość pracowników, kontrolując przy tym budżet wynagrodzeń. Tworzyłem nowe oddziały, a także wdrażałem i prowadziłem nowe kontrakty. Rozwiązywałem wszelkie sprawy pracownicze, oceny roczne, badania zaangażowania, itp.zgodnie z polityką i procedurami przyjętymi przez pracodawcę. Od kilkunastu lat na bieżąco monitoruję rynek pracy kierowców w zakresie trendów, konkurencji i dostępności kandydatów. Posiadam doświadczenie we wdrażaniu i testowaniu systemów klasy ERP. Pracowałem na programach SAP, Veritum, TETA, a także inne.

Rekrutuję kierowców kat. C, CE, D z całej Polski prowadząc projekty end to end.
Posiadam zespól rekrutrów kierowców na terenie kraju.
Proponuję rozwiązania ograniczające rotację kierowców.
Wspieram w budowaniu i utrzymywaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy, a także trwałych relacji z kandydatami.
Optymalizuję koszty zatrudnienia kierowców.
Ofertuję stałą kontrolę jakości procesu rekrutacji dzięki temu firmy uzyskują stały dostęp do doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców.
Pomagam w uruchomieniu nowych oddziałów, kontaktów, a także wspieram w bieżącej realizacji kontraktów.

🏋 Specjalizuję się w rekrutacji:
kierowca przewozu materiałów niebezpiecznych 💥🧪🔥 🌡️ 🛢 ADR,
kierowca autobusu 🚌 , kat. D,
kierowca w transporcie międzynarodowym 🚛🌍,
kierowca śmieciarki, kierowca-ładowacz ♻️🧤 w branży gospodarki odpadami,
kierowca dystrybucja 🚚 kat. C, kat. CE.

Moje osobiste i zawodowe doświadczenia nauczyły mnie następujących umiejętności:
Zapewnienie wymaganej dostępności kierowców.
Podejmowanie działań ograniczających rotację, w celu zapewnienia niskiego wskaźnika rotacji kierowców.
Doskonałej orientacji w nowoczesnych rozwiązaniach i trendach HR.
Osiągania celów biznesowych generowania przychodów firm transportowych.
Zarządzania dużymi rozproszonymi zespołami.
Zapewniam przyjazne nastawienie, poczucie humoru oraz świetną atmosferę współpracy 😊