Rekrutacja kierowców oraz osób zarządzających transportem. Praca kierowca CE. Najlepsze oferty pracy dla kierowców C, C+E, D. Rekrutacja kierowców CE. Profesjonalni kierowcy.

REKRUTER KIEROWCÓW FREELANCER - PRACA ZDALNA

Profesjonalny kierowca. Rekruter kierowców. Profesjonalni kierowcy.
Zapraszam do współtworzenia firmy, która jest jedną z najprężniej rozwijających się firm specjalizujących w rekrutacji spedytorów – handlujących ładunkami, kierowców oraz osób zarządzających w branży TSL. Działamy z pomysłem podążamy własnymi ścieżkami, wyznaczając standardy oraz dobre praktyki. Dużo bardziej istotne jest dla nas odpowiednie nastawienie i osobowość, niż lata doświadczenia. Wielu rzeczy możemy Ciebie nauczyć, oczywiście pod warunkiem, że rekrutacja jest Twoją pasją.
Przed wysłaniem CV zapraszam do kontaktu telefonicznego omówię zasady współpracy.

Prosimy o załączenie treści maila lub CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez serwis Profesjonalny kierowca Sp. z o.o.”. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom.” W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail rekrutacja@profesjonalnykierowca.pl lub telefonicznie +48 667 884 623.